Probiko Aqua - specjaliści od uzdatniania wody

PROBIKO-AQUA to przedsiębiorstwo tworzone przez grupę pasjonatów – specjalistów od uzdatniania oraz dezynfekcji wody i ścieków z ponad 25-letnim stażem. Oferujemy nowoczesne technologie pozwalające wyeliminować zanieczyszczenia i drobnoustroje, a tym samym zapewnić wodzie oraz ściekom odpowiednie parametry. Zapewniamy szeroki wybór specjalistycznych urządzeń filtrujących i dezynfekujących, przeznaczonych zarówno do użytku wodociągowego, jak i przemysłowego.

Oferowane przez PROBIKO-AQUA systemy uzdatniania wody i ścieków to najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Charakteryzują się one zróżnicowanymi parametrami technicznymi, dzięki czemu nasi eksperci są w stanie optymalnie dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb klienta oraz wymagań jakościowych, jakie stawia dana branża.

Lampy UV do dezynfekcji wody

Zapewniamy skuteczną dezynfekcję wody z użyciem lamp UV.

Ozonowanie wody

Oferujemy ozonatory i kompletne instalacje do ozonowania wody.

Dwutlenek chloru, podchloryn sodu, chlor - chemiczna dezynfekcja wody pitnej

Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania do chemicznej dezynfekcji wody pitnej.

Techniki membranowe w uzdatnianiu wody i ścieków

W naszej działalności wykorzystujemy techniki membranowe, takie jak: mikrofiltracja, ultrafiltracja, nanofiltracja, odwrócona osmoza.

Mieszacze statyczne

Dobieramy, dostarczamy i montujemy mieszacze statyczne Statiflo.

Filtry otwarte - drenaże filtracyjne TETRA

W PROBIKO-AQUA zajmujemy się dostarczaniem i montażem drenaży filtracyjnych TETRA w filtrach otwartych.

Aeratory kaskadowe do napowietrzania wody

Dostarczamy wysokiej klasy aeratory kaskadowe.

Bogate doświadczenie

W naszym asortymencie mamy zarówno urządzenia renomowanych światowych marek, jak i własne rozwiązania konstrukcyjne. Wszystko po to, by dostarczyć klientom sprawdzone systemy uzdatniania wody i ścieków, które spełniają ich oczekiwania techniczne i finansowe. Oferujemy także serwis sprzętu oraz dostęp do różnego typu części zamiennych. PROBIKO-AQUA to gwarancja jakości i niezawodności działania systemów uzdatniania oraz dezynfekcji wody i ścieków.

uzdatnianie wody pitnej Od momentu rozpoczęcia działalności jako PROBIKO-AQUA, czyli od końca 2008 roku dobraliśmy i częściowo zamontowaliśmy kilka tysięcy urządzeń. To właśnie dzięki udanym realizacjom marka PROBIKO-AQUA wypracowała sobie wizerunek solidnego partnera, na którym można polegać. Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu oferujemy starannie dobrane i kompleksowe rozwiązania, takie jak lampy UV do wody, ozonatory, drenaże filtracyjne czy też urządzenia do chlorowania.

Nowoczesne metody uzdatniania i dezynfekcji wody

W celu dezynfekcji wody i jej uzdatniania stosujemy różne technologie. Jedną z nich jest ozonowanie. Ozon należy do najsilniejszych środków dezynfekujących i utleniających. Szybko niszczy wszelkie znajdujące się w wodzie zanieczyszczenia i drobnoustroje, poprawia barwę, zapach i smak. W aspekcie samej dezynfekcji podobne rezultaty dają lampy UV do wody – emitowane przez nie promieniowanie ultrafioletowe usuwa organizmy patogenne znajdujące się w wodzie, bez zmiany jej parametrów smakowych i zapachowych.

Oferowane przez PROBIKO-AQUA lampy UV do wody to urządzenia wysokiej jakości, które skutecznie dezynfekują i uzdatniają wodę pitną, basenową i procesową, gwarantując jej całkowite bezpieczeństwo. Co więcej, dostępne w naszym asortymencie lampy UV do wody są łatwe w obsłudze i montażu, a także nie oddziałują korozyjnie na inne elementy systemu.

Uzdatnianie wody i jej dezynfekcja promieniami ultrafioletowymi nie ma przed nami żadnych tajemnic, o czym świadczy m.in. to, że jesteśmy dostarczycielem największego w Polsce jednostkowego urządzenia do dezynfekcji wody promieniami UV. Jego wydajność sięga aż 5500 m3/h.

Owocna współpraca

W PROBIKO-AQUA wyznaczamy coraz to wyższe standardy współpracy oraz stale podnosimy jakość oferowanych usług. Budujemy przyjazne, w pełni profesjonalne relacje z naszymi partnerami, oferując najnowocześniejsze systemy uzdatniania i dezynfekcji wody oraz ścieków. W swoim portfolio mamy setki udanych instalacji dla wodociągów oraz przemysłu.

Bacznie obserwujemy rynek i stale poszukujemy możliwie jak najlepszych rozwiązań technologicznych. Dlatego nie tylko jesteśmy dystrybutorem urządzeń renomowanych marek, ale i tworzymy własne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wydajne i skuteczne systemy uzdatniania i dezynfekcji wody oraz ścieków, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb, warunków środowiskowych i standardów jakościowych danej branży.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas