Inżyniering

projektowanie instalacji uzdatniania wody

Bez odpowiednio opracowanej dokumentacji projektowej realizacja przedsięwzięcia może opóźniać się, generować dodatkowe koszty, a nawet zakończyć się fiaskiem. To dlatego wszelkie projekty montażowe i projekty wykonawcze muszą być przygotowywane z należytą starannością.

W PROBIKO-AQUA poza doborem, dostawą i montażem urządzeń oraz kompletnych systemów uzdatniania wody wykonujemy także dokumentacje projektowe przedsięwzięć związanych z technologiami, w których się specjalizujemy. To sumienne opracowania, uwzględniające wszelkie szczegóły techniczne, ekonomiczne i organizacyjne projektu.

Uzdatnianie wody - inżyniering

Kompletna dokumentacja projektowa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy eksperckiej nasi specjaliści opracowują różnorodne koncepcje przedsięwzięć – począwszy od projektów montażowych i wykonawczych, na kompletnych dokumentacjach (wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę) kończąc. Zarówno nasi pracownicy, jak i konsultanci, z którymi współpracujemy, dysponują stosownymi uprawnieniami, pozwalającymi na projektowanie oraz prowadzenie procesów wykonawczych i budowlanych.

W PROBIKO-AQUA specjalizujemy się w opracowywaniu dokumentacji projektowych z zakresu następujących technologii:

 • dezynfekcja UV,
 • utlenianie ozonem (ozonowanie),
 • chlorowanie wody,
 • filtracja (filtry otwarte),
 • napowietrzanie wody,
 • mieszacze cieczy oraz cieczy i gazów.

Tworzone przez nas projekty montażowe i projekty wykonawcze są zgodne ze sztuką budowlaną. Zawierają wszelkie niezbędne informacje i dokumenty pozwalające na realizację przedsięwzięcia, w tym m.in. przedmiar robót, opis techniczny, plany i rysunki wyjaśniające specyfikę prac, kosztorys inwestorski czy też wymagane pozwolenia i opinie ekspertów. Dzięki temu montaż lamp UV, aeratorów kaskadowych i innych urządzeń oraz systemów uzdatniania wody przebiega sprawnie, bez opóźnień i niespodzianek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Mamy na koncie wiele kompletnych dokumentacji projektowych, zakończonych pozwoleniem na budowę, a dotyczących następujących branż:

 • zagospodarowanie terenu,
 • instalacje technologiczne,
 • konstrukcje budowlane,
 • instalacje elektroenergetyczne,
 • drogi.

Jesteśmy w stanie podjąć się projektowania i realizacji nawet trudnych przedsięwzięć. Uzdatnianie wody nie ma bowiem przed nami żadnych tajemnic. Oprócz przygotowania dokumentacji projektowej naszym klientom oferujemy szerokie spektrum usług, w tym montaż lamp UV i innych specjalistycznych urządzeń, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w doborze odpowiedniej technologii.

Dokumentacja projektowa dezynfekcji UV

Uzdatnianie wody promieniami ultrafioletowymi to metoda dezynfekcji, która cieszy się coraz większą popularnością. Pozwala bowiem skutecznie wyeliminować wszelkie drobnoustroje, a jednocześnie nie zmienia smaku ani zapachu wody. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma PROBIKO-AQUA zapewnia fachowy montaż lamp UV. Do każdego przedsięwzięcia opracowujemy również kompletną dokumentację projektową i powykonawczą.

Zawiera ona wszelkie niezbędne informacje odnoszące się do technicznych, ekonomicznych i organizacyjnych aspektów budowy, w tym opis stanu istniejącego i wybranej technologii uzdatniania, aktualne uwarunkowania realizacji robót, plan działania, kosztorys inwestycyjny czy też przewidywany zakres prac. Wszystko po to, by dostarczyć inwestorowi wszystkich niezbędnych danych, na podstawie których będzie on w stanie określić m.in. opłacalność przedsięwzięcia.

W PROBIKO-AQUA stale poszerzamy swoje kompetencje, tak aby wszelkie wykonywane przez nas projekty montażowe i projekty wykonawcze były zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i uwzględniały najnowocześniejsze technologie, które gwarantują osiągnięcie oczekiwanych przez klienta rezultatów. Tworzymy realistyczne plany, których wykonanie w określonych warunkach i przyjętym terminie jest możliwe. Działamy szybko i sprawnie, przy zachowaniu najwyższych standardów.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas