Doradztwo

doradztwo w zakresie uzdatniania wody

Uzdatnianie wody nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się nim od ponad 25 lat, a niektórzy nasi konsultanci nawet od lat 70. ubiegłego wieku. Zdobyte doświadczenie oraz fachową wiedzę wykorzystujemy nie tylko podczas montażu i serwisu systemów uzdatniania wody. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem.

Nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać? Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

Uzdatnianie wody doradztwo specjalistów

Doradztwo w zakresie uzdatniania wody

Uzdatnianie wody to nasza pasja. Z zaangażowaniem realizujemy każdy projekt, dobierając kompleksowe rozwiązania, zgodne z potrzebami klientów. W trakcie naszej ponad 25-letniej działalności dobraliśmy tysiące urządzeń, które zapewniają krystalicznie czystą i świeżą wodę, poprawiając w ten sposób jakość życia konsumentów lub poprawiając (zabezpieczając) jakość produktów wielu branż przemysłowych. Czas ten poświęciliśmy również na rozwój, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w następujących technologiach:

  • dezynfekcja UV,
  • utlenianie ozonem (ozonowanie),
  • chlorowanie wody,
  • filtracja (filtry otwarte),
  • napowietrzanie wody,
  • mieszanie cieczy oraz cieczy i gazów.

Dzięki tak szerokim kompetencjom oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo w zakresie uzdatniania wody. Proponujemy skuteczne rozwiązania instalacyjne, które mają techniczne i ekonomiczne uzasadnienie. Nie sugerujemy systemów na wyrost, tylko starannie badamy potrzeby klienta, przedstawiając możliwie jak najlepsze systemy uzdatniania wody, spełniające określone wymagania.

Mimo że PROBIKO-AQUA to producent niektórych urządzeń, nie ograniczamy się do rekomendowania wyłącznie własnych wyrobów. Bardzo często wskazujemy klientom rozwiązania innych marek, gdyż lepiej sprawdzają się one w określonych warunkach danej inwestycji.

Żeby zapewnić profesjonalną pomoc w uzdatnianiu wody, nie zamykamy się na „jedynie słuszne” technologie i urządzenia. Wspólnie z naszymi konsultantami szukamy zawsze najlepszych rozwiązań, które będą najskuteczniejsze. Wykonujemy również ekspertyzy i koncepcje z zakresu uzdatniania wody.

Doskonale wiemy, że każda technologia i każde urządzenie mają wady i zalety. Szukamy więc „złotego środka”, który sprosta wszelkim wymaganiom. Przestrzegamy przed testowaniem rozwiązań i uczeniem się na własnych błędach. Nie tylko generuje to dodatkowe koszty, ale również opóźnia wdrożenie adekwatnych rozwiązań. W PROBIKO-AQUA wiemy, które warianty warto stosować, a czego lepiej unikać. Czerpiemy bowiem z naszego bogatego doświadczenia – sami popełniliśmy błędy, które zaprowadziły nas do lepszych rozwiązań, uczyliśmy się też na błędach innych, a przede wszystkim słuchamy naszych klientów i korzystamy z ich wiedzy i doświadczeń. To wszystko sprawia, że zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie uzdatniania wody.

Doradztwo w kwestii dezynfekcji UV, chlorowania wody i jej filtracji

Dzięki wysokim kompetencjom nasi eksperci świadczą usługi w zakresie doradztwa w dezynfekcji UV. To jedna z często stosowanych metod uzdatniania wody. Nic więc dziwnego, że pyta o nią wiele osób. W PROBIKO-AQUA oferujemy m.in. pomoc w doborze odpowiednich urządzeń. Doradzamy również, co zrobić, by zachować najwyższą sprawność systemu.

Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się lampy UV. Pozwalają one zdezynfekować wodę, a jednocześnie nie zmieniają jej smaku i zapachu. PROBIKO-AQUA służy specjalistycznym doradztwem w kwestii lamp UV. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące ich stosowania i podpowiadamy, w jakich warunkach są one najbardziej opłacalne.

W gestii naszych kompetencji leży również doradztwo w zakresie chlorowania wody i doradztwo w zakresie filtracji wody. Podpowiadamy, jakie systemy uzdatniania wybrać, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Służymy pomocą i wsparciem także w napowietrzaniu wody. W PROBIKO-AQUA zajmujemy się fachowym doradztwem w najważniejszych kwestiach związanych z uzdatnianiem wody. Wszystko po to, by nasi klienci znali dostępne możliwości i mogli wybrać najlepszą, czyli idealnie dostosowaną do potrzeb i specyfiki inwestycji.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas