Badania pilotowe

badania pilotowe uzdatnianie wody

Uzdatnianie wody to proces, który nie zawsze przebiega szablonowo. Zdarza się, że ze względu na właściwości danej wody, ustalenie optymalnego sposobu jej uzdatniania możliwe jest tylko poprzez przeprowadzenie badań pilotowych.

W PROBIKO-AQUA dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, które pozwalają zbudować stację pilotową i przeprowadzić rzetelne badania procesu uzdatniania wody.

Badania pilotowe w uzdatnianiu wody

Badania pilotowe warunkiem powodzenia procesu uzdatniania wody

PROBIKO-AQUA to jeden z czołowych dostawców i producentów rozwiązań technologicznych w zakresie uzdatniania wody i ścieków w Polsce. Oferujemy szeroki zakres usług, który obejmuje wszystkie fazy inwestycji – od jej planowania, poprzez pomoc w jej organizacji, opracowanie szczegółowych schematów i dobór odpowiednich technologii oraz urządzeń, aż do montażu i uruchomienia systemu, nadzoru nad nim oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

W katalogu naszych działań istotną rolę odgrywają badania pilotowe uzdatniania wody. Pozwalają one na dobór optymalnego sposobu wyeliminowania z wody szkodliwych i niepożądanych związków organicznych i nieorganicznych. Bez tych badań całe przedsięwzięcie może zakończyć się fiaskiem.

Żeby zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych prac, w PROBIKO-AQUA zatrudniamy specjalistów z zakresu uzdatniania wody, a także ściśle współpracujemy z technologami wody, projektantami, automatykami oraz jednostkami naukowo-badawczymi. Dysponujemy również specjalistycznymi urządzeniami testowymi, wśród których wymienić można:

 • ozonatory,
 • systemy wprowadzania ozonu,
 • zbiorniki kontaktowe,
 • urządzenia UV (różnego typu, nisko- i średniociśnieniowe),
 • instalacje ultrafiltracji,
 • aeratory kaskadowe,
 • sedymentatory,
 • zestawy dozujące,
 • mieszadła,
 • zbiorniki,
 • urządzenia pomiarowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do wykwalifikowanej kadry i specjalistycznego sprzętu sprawiają, że jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet długotrwałe (wielosezonowe) i skomplikowane badania pilotowe uzdatniania wody. Na ich podstawie dobieramy optymalne rozwiązanie, które gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Klienci mogą mieć pewność, że montowane przez PROBIKO-AQUA systemy uzdatniania wody wykorzystują skuteczne technologie oczyszczania, są dostosowane do indywidualnej specyfiki i potrzeb inwestycji. W efekcie pozwalają na efektywne, ekonomiczne i ekologiczne uzdatnianie wody.

Badania pilotowe uzdatniania wody – znak rozpoznawczy profesjonalistów

Każda woda charakteryzuje się swoim specyficznym składem. Powielanie tych samych rozwiązań nie jest więc dobrą strategią. To, że dany system sprawdził się w jednym przypadku, nie oznacza, że zawsze będzie źródłem pożądanych rezultatów. Profesjonaliści doskonale o tym wiedzą, dlatego zlecają badania pilotowe uzdatniania wody. Eliminują one ryzyko niewłaściwego doboru technologii czy urządzeń oraz maksymalizują efekty procesu uzdatniania wody.

W PROBIKO-AQUA rzetelnie przeprowadzamy badania pilotowe, dbając o ich jakość. Wiemy bowiem, że są cennym źródłem informacji i mają ogromny wpływ na powodzenie uzdatniania wody. Dlatego do ich wykonania angażujemy najlepszych ekspertów i specjalistyczny sprzęt.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas