Serwis systemów uzdatniania wody

serwis lamp UV, ozonowania wody

Niezależnie od stopnia zaawansowania większość urządzeń i systemów do uzdatniania wody wyposażona jest w elementy, które podlegają naturalnemu zużyciu. Stąd poza samym kupnem sprzętu bardzo istotną kwestią jest bieżąca kontrola jego stanu technicznego, którą warto zlecić specjalistom.

W PROBIKO AQUA kładziemy bardzo duży nacisk na posprzedażową obsługę klienta. Oferujemy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń oraz instalacji UV i innych systemów uzdatniania wody, a także zapewniamy regularne przeglądy i wymianę zużywających się części. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy zarówno usługi jednorazowe, jak i w abonamencie.

Uzdatnianie wody - usługi serwisowe

Usługi serwisowe na najwyższym poziomie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy eksperckiej oferujemy fachową naprawę systemów uzdatniania wody różnych marek. Naszą domeną jest serwis urządzeń i instalacji UV oraz instalacji ozonowych, jednak z powodzeniem usuwamy usterki i awarie występujące w sprzęcie innego typu.

Stale się rozwijamy, podążając za oczekiwaniami klientów, którym zależy na rozszerzeniu zarówno samej gwarancji, jak i usług serwisowych. Coraz częściej zgłaszają oni zapotrzebowanie na usługi związane z przeglądem lamp UV, wymianą promienników, czujników oraz naprawą innych elementów systemów uzdatniania wody. Mając to na uwadze, w PROBIKO-AQUA oferujemy nie tylko jednorazowe naprawy, ale i usługę zryczałtowanej kontroli serwisowej w trybie umowy rocznej lub wieloletniej. Dzięki niej nasi klienci mogą liczyć na stałą i szybką opiekę nad sprzętem.

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą mechaników, elektryków i automatyków. Naprawiamy nie tylko nowoczesne sprzęty, ale także systemy uzdatniania wody z wieloletnim stażem, przywracając pełną sprawność urządzeniom niezależnie od wieku.

Dokonujemy również głębszych modernizacji. Gdy z całego systemu sprawny jest wyłącznie jego fragment, to wymieniamy pozostałe elementy na zupełnie nowe, ale współpracujące z poprawnie funkcjonującą częścią. Pozwala to w ekonomiczny sposób naprawić całą instalację. Dla przykładu, z urządzenia UV pozostawiamy reaktor ze stali szlachetnej i cały układ montażowy, ale wymieniamy rury osłonowe, promienniki UV i czujniki UV, a także montujemy nową szafę sterującą.

Serwis urządzeń i instalacji UV

Filozofia PROBIKO-AQUA opiera się na kompleksowej obsłudze klienta. Nie tylko sprzedajemy urządzenia i systemy uzdatniania wody, ale również służymy fachową pomocą w doborze optymalnej technologii oraz zapewniamy pełną obsługę sprzętu, w tym jego montaż i naprawę. Gwarantujemy fachowy serwis lamp UV oraz wymianę promienników UV oraz czujników UV. Dokonujemy regularnego przeglądu lamp UV i innych elementów instalacji uzdatniania wody. Doskonale bowiem wiemy, że ich stan techniczny przekłada się prawidłową i efektywną pracę całego systemu.

Serwis lamp UV i innych urządzeń przeprowadzony przez PROBIKO-AQUA rozwiązuje wszelkie problemy z instalacją uzdatniającą wodę, wydłuża jej żywotność oraz pozwala utrzymać koszty eksploatacyjne systemu na dotychczasowym poziomie. Nasi specjaliści działają szybko i sprawnie. W PROBIKO-AQUA mamy bowiem świadomość, jak ważny jest w tym przypadku czas i błyskawiczne przywrócenie pełnej sprawności systemu.

Działamy na terenie całej Polski, oferując szeroki asortyment części zamiennych, takich jak balasty UV, promienniki UV czy też czujniki UV. Dostarczamy zarówno podzespoły renomowanych marek, jak i własne rozwiązania konstrukcyjne. Nasi serwisanci przeprowadzają również przegląd lamp UV i innych urządzeń.

W PROBIKO-AQUA oferujemy najnowocześniejsze systemy uzdatniania, pozwalające uzyskać wodę o najlepszych parametrach fizyko-chemicznych. Żeby jednak było to możliwe, urządzenia muszą sprawnie działać. Dlatego oferujemy pełne wsparcie techniczne – nie tylko doradzamy, jakie rozwiązania wybrać, ale i wykonujemy przeglądy konserwacyjne, naprawy, remonty i modernizacje, oferując naszym klientom usługi jednorazowe, jak i na podstawie stałej umowy serwisowej. Wszystko po to, by oddać do użytku prawidłowo działające, efektywne systemy, które zapewniają najwyższą jakość wody.

Copyright reserved for PROBIKO-AQUA 2020. Developed by R5 studio. Polityka prywatności.

Bądźmy w kontakcie!

Probiko-Aqua
ul. Okrężna 20
62-025 Kostrzyn Wlkp.

Zadzwoń:
+48 61 650 95 80
+48 61 650 95 85

Napisz:
info@probiko-aqua.pl

Obserwuj nas