Ozonatory – Ozonowanie Wody

Ozonowanie wody to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod oczyszczania wody. Stosuje się ją na basenach, w hotelach i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dodatkowego uzdatniania wody pochodzącej z wodociągów. Firma Probiko Aqua od wielu lat zajmuje się dostarczaniem najnowszych technologicznie rozwiązań uzdatniania wody. Ozonowanie to tylko jedna z możliwości, jakie oferujemy. Nasza firma posiada w ofercie również szereg innych technologii do zastosowań w domu, w obiektach użyteczności publicznej, przedsiębiorstwach oraz w przemyśle.

W naszej ofercie znajdują się ozonatory zasilane tlenem, powietrzem, a także elektrolityczne. Te ostatnie wytwarzają ozon z tlenu, który znajduje się w wodzie i najczęściej wykorzystywane są w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym.

Ozonowanie to skuteczna metoda uzdatniania wody:
– Przeznaczonej do picia
– Basenowej
– Ścieków komunalnych
– W przemyśle spożywczym
– W przemyśle farmaceutyczny, kosmetycznym i chemicznym i innych

Naszym celem jest dostarczenie klientom możliwości skutecznego i taniego sposobu na oczyszczanie wody. Posiadamy w ofercie szereg rozwiązań zarówno dla niewielkich odbiorców, szukających ekomonicznego, ale wydajnego systemu, jak i dużych przedsiębiorstw, dla których liczy się duża wydajność. Zajmujemy się doradztwem z zakresu doboru najlepszego rozwiązania, montażem instalacji i późniejszym serwisowaniem. Zapraszamy do skorzystania z usług Proboko Aqua. Naszym bogactwem jest zdrowa, czysta woda.