O firmie

PROBIKO-AQUA to przedsiębiorstwo zajmujące się technologiami uzdatniania wody i ścieków. Naszym celem jest pomoc klientowi w doborze odpowiedniego dla niego rozwiązania, uwzględniającego zarówno oczekiwania techniczne, jak i finansowe. Będąc przedstawicielem światowych, renomowanych firm w naszej branży oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla uzdatniania wody i ścieków na polskim rynku.

PROBIKO-AQUA to grupa ludzi, pasjonatów uzdatniania wody, z już ponad 20 letnim doświadczeniem. W swoim życiu zawodowym, dobraliśmy i częściowo zamontowaliśmy ponad 1000 urządzeń do uzdatniania wody. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku i cieszymy się reputacją solidnego i doświadczonego partnera.

PROBIKO-AQUA to ta firma, która dostarczyła największe w Polsce urządzenie do dezynfekcji wody promieniami UV o wydajności 5500 m3/h.

PROBIKO-AQUA to wiedza i doświadczenie w zakresie urządzeń UV, ozonatorów, drenaży filtracyjnych, mieszaczy statycznych, chlorowania (chlor, ClO2 i podchloryn sodu wytwarzany elektrolitycznie). To także serwis i dostęp do części zamiennych.

Zapraszamy do współpracy!