Archiwa

NOWA SIEDZIBA

W lutym 2019 przeprowadziliśmy się do nowej siedziby w Kostrzynie Wielkopolskim, przy ul. Okrężnej 20. I na ten adres prosimy kierować korespondencję i przesyłki.

Adresy mailowe, telefony – bez zmian.

IMG_1674

 

 

BUDUJEMY INSTALACJĘ ULTRAFILTRACYJNĄ

Rozpoczęliśmy prace przy montażu i uruchomieniu instalacji ultrafitracyjnej (UF) do wody przemysłowej.

Wydajność instalacji to 50 m3/h.

W zakresie naszych prac są dostawa, budowa instalacji pompowych, transportowych i sterowania instalacją UF wraz z peryferiami.

Jpeg

Jpeg

 

MODERNIZUJEMY SYSTEM DEZYNFEKCJI W ZAMOŚCIU

IMG_0524Z przyjemnością informujemy, iż w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego, podpisaliśmy umowę na realizację modernizacji systemu dezynfekcji wody dla miasta Zamościa w oparciu o technologię UV. Wartość robót określona jest liczbą siedmiocyfrową.

 

SYSTEM UZDATNIANIA DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

Miło nam poinformować, iż w kwietniu otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie, dostawę, montaż i uruchomienie instalacji uzdatniania wody w oparciu o technologie membranowe o wydajności 50 m3/h na potrzeby przygotowania wody w przemyśle spożywczym. Instalacja dostarczona będzie jesienią 2017 i pracować będzie w polskiej fabryce międzynarodowego koncernu – światowego lidera w swojej branży.

Wartość kontraktu wyrażona jest liczbą siedmiocyfrową.  

MONTUJEMY UV

Nie minęły jeszcze dwa miesiące, a rozpoczęliśmy już montaż dwóch dużych systemów UV – po 1500 m3/h każdy. Spieszymy się, by zdążyć przed Świętami, woda do podlewania choinki będzie dezynfekowana promieniami UV, igły nie będą się sypać 🙂

20161213_184729

DUŻE SYSTEMY UV – 2 x 1500 m3/h w POLSKICH WODOCIĄGACH

Z przyjemnością informujemy, że kolejne polskie przedsiębiorstwo wodociągowe zdecydowało się na zainstalowanie nowoczesnych systemów UV oferowanych przez naszą firmę.

Tym razem będą to dwa systemy UV o wydajności po 1500 m3/h każde, zainstalowane na rurociągach DN 800. Urządzenia wyposażone będą w automatyczny system czyszczący i regulację mocy promieniowania w zależności od wielkości przepływu. Urządzenia będą pracować z biodozymetryczną dawką promieniowania, dla urządzeń wydano stosowny certyfikat DVGW.

Urządzenia zostaną zamontowane i oddane do użytku w grudniu 2016.uv_rysunek

JEDZIEMY NA RYBY

DEZYNFEKCJA UV W HODOWLI RYB

Zapraszamy na

XLI Szkolenie – Konferencja Hodowców Ryb Łososiowatych Gdynia, 13 – 14 października 2016 roku, które odbędzie się w Hotelu Mercure Gdynia Ul. Armii Krajowej 22,  81 – 372 Gdynia.

Fisherman at work/fishing industrydziemy czekać na Państwa na naszym stoisku C6

Do zobaczenia